Меню
Кошик

Посівна Кукурудза Євраліс

Виробник: Евралис Код товара: 10696
Насіння кукурудзи ЄС Сенсор, ФАО 370. Хороші показники стійкості до стресів і посухи. Швидка вологовіддача. Високий вміст крохмалю і відмінна врожайність.Формує більше качани.Загальні дані кукурудзи ЄС Сенсор:ФАО 370 Група: Середньостигла; Зерна в ряду: 36; Рядків в качані: 16; Маса 10..
3 210 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10690
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Дельфін - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс).Якщо вам хтось запропонує гібрид Дельфін - подумайте двічі, перш ніж купувати!Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в на..
2 000 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101160
Насіння кукурудзи ЕС Астероїд - Гібрид Золотої лінії, комплексне поєднання генетичного потенціалу та толерантності до хвороб. Холодостійкий гібрид, забезпечує однорідні всходи на ранніх строках посіву. Висока посухо- та жаростійкість, висока стійкість до хвороб та до вилягання, добра компенсаторна..
3 360 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10693
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза ЕС Бітл - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс).Якщо вам хтось запропонує гібрид ЕС Бітл - подумайте двічі, перш ніж купувати!Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в на..
2 000 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101167
Насіння кукурудзи ЕС Гармоніум - Гібрид стійкий до стресових умов, особливо до посухи та високих температур у період цвітіння.ФАО 380Особливості кукурудзи Гармоніум ЕвралісВисокий та стабільний урожай в будь яких грунтово-кліматичних умовах Високий компенсаційний потенціал. Стабільний ..
3 750 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101161
Насіння кукурудзи ЕС Інвентів - Високоврожайний гібрид Золотої лінії. Високостійкий до вилягання, хороша вологовіддача, високотолерантний до пухирчастої сажки, фузаріозу качана та гельнімноспориозу. Гібрид належить ближче до інтенсивного типу вирощування.ФАО 300Особливості кукурудзи Інвенті..
3 570 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101158
Насіння кукурудзи ЕС Конкорд - Гібрид Золотої лінії, з високим рівнем стабільності та формуванням врожайності в посушливих умовах. Толерантний до основних збудників хвороб, має підвищену стійкість до фузаріозу качана. Характеризується високою холодостійкістю, добре переносить зниження температури ..
3 150 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101162
Насіння кукурудзи ЕС Креатив - Гібрид Золотої лінії, високий та стабільний врожай за будь-яких умов, висока стійкість до вилягання (стеблове вилягання, ламкість стебла), висока толерантність до пухирчастої сажки, найкраща посухостійкість.ФАО 300Особливості кукурудзи Креатив ЕвралісВисок..
3 570 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101159
Насіння кукурудзи ЕС Кроссман - високоврожайний гібрид, пластичний до різних типів ґрунтів, а врожайність за різних умов вирощування, характеризується високою толерантністю до вилягання, стійкий до основних хвороб, в тому числі до фузаріозу та пухирчастої сажки. Гібрид типу Stay Green.ФАО 240 ..
2 970 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101166
Насіння кукурудзи ЕС Метод - Високопродуктивний гібрид інтенсивного типу. Характеризується високим стартовим ростом, стабільний гібрид з міцною кореневою системою, добре використовує родючі ґрунти, ефективно використовує підвищені норми внесення добрив. Висока стресостійкість, висока вип..
3 330 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101165
Насіння кукурудзи ЕС Мілорд - Стабільний високоврожайний гібрид, придатний до посушливих умов вирощування, стійкий до вилягання, характеризується високою стійкістю до хвороб.ФАО 380Особливості кукурудзи Мілорд ЕвралісВисокий врожай за посушливих умов Стійкий до вилягання Відмінна стій..
3 360 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101164
Насіння кукурудзи ЕС Москіто - високоврожайний гібрид з швидкою вологовіддачею. Толерантний до фузаріозу качана та летючої сажки. Характеризується високою холодостійкістю та доброю компенсаторною здатністю. Ремонтантний.ФАО 350Особливості кукурудзи Москіто ЕвралісВисокий потенціал урожа..
3 120 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101157
Насіння кукурудзи ЕС Сіріус - високоврожайний холодостійкий гібрид, навіть за умов недостатньої зволоженості та при екстенсивному типу вирощування. Високий рівень толерантності до основних хвороб, в тому числі до сажки, фузаріозу та кореневого вилягання.ФАО 200Особливості кукурудзи Сіріус Е..
2 800 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101163
Насіння кукурудзи ЕС Фарадей - Гібрид кукурудзи 2-го покоління Tropical Dent: висока стабільна врожайність від східної до західної Європи.ФАО 350Особливості кукурудзи Фарадей ЕвралісВисокий і стабільний врожай за будь-яких погодних умов Високотолерантний до основних хвороб (особливо до..
3 870 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10694
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Зізу - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс).Якщо вам хтось запропонує гібрид Зізу - подумайте двічі, перш ніж купувати!Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в нашому к..
2 700 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10691
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Нінфея - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс).Якщо вам хтось запропонує гібрид Нінфея - подумайте двічі, перш ніж купувати!Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в нашо..
1 500 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10695
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Паролі - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс).Якщо вам хтось запропонує гібрид Паролі - подумайте двічі, перш ніж купувати!Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в нашо..
2 000 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10692
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Сігма - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс).Якщо вам хтось запропонує гібрид Сігма - подумайте двічі, перш ніж купувати!Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в нашому..
2 000 грн
Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)