Меню
Кошик

Посівна Кукурудза Євраліс

Виробник: Евралис Код товара: 10696
Насіння кукурудзи ЄС Сенсор, ФАО 370. Хороші показники стійкості до стресів і посухи. Швидка вологовіддача. Високий вміст крохмалю і відмінна врожайність. Формує більше качани. Загальні дані кукурудзи ЄС Сенсор: ФАО 370 Група: Середньостигла; Зерна в ряду: 36; Рядків в качані: 16; Маса 10..
3 210 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10690
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Дельфін - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс). Якщо вам хтось запропонує гібрид Дельфін - подумайте двічі, перш ніж купувати! Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в на..
2 000 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101160
Насіння кукурудзи ЕС Астероїд - Гібрид Золотої лінії, комплексне поєднання генетичного потенціалу та толерантності до хвороб. Холодостійкий гібрид, забезпечує однорідні всходи на ранніх строках посіву. Висока посухо- та жаростійкість, висока стійкість до хвороб та до вилягання, добра компенсаторна..
3 360 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10693
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза ЕС Бітл - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс). Якщо вам хтось запропонує гібрид ЕС Бітл - подумайте двічі, перш ніж купувати! Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в на..
2 000 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101167
Насіння кукурудзи ЕС Гармоніум - Гібрид стійкий до стресових умов, особливо до посухи та високих температур у період цвітіння. ФАО 380 Особливості кукурудзи Гармоніум Евраліс Високий та стабільний урожай в будь яких грунтово-кліматичних умовах Високий компенсаційний потенціал. Стабільний ..
3 750 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101161
Насіння кукурудзи ЕС Інвентів - Високоврожайний гібрид Золотої лінії. Високостійкий до вилягання, хороша вологовіддача, високотолерантний до пухирчастої сажки, фузаріозу качана та гельнімноспориозу. Гібрид належить ближче до інтенсивного типу вирощування. ФАО 300 Особливості кукурудзи Інвенті..
3 570 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101158
Насіння кукурудзи ЕС Конкорд - Гібрид Золотої лінії, з високим рівнем стабільності та формуванням врожайності в посушливих умовах. Толерантний до основних збудників хвороб, має підвищену стійкість до фузаріозу качана. Характеризується високою холодостійкістю, добре переносить зниження температури ..
3 150 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101162
Насіння кукурудзи ЕС Креатив - Гібрид Золотої лінії, високий та стабільний врожай за будь-яких умов, висока стійкість до вилягання (стеблове вилягання, ламкість стебла), висока толерантність до пухирчастої сажки, найкраща посухостійкість. ФАО 300 Особливості кукурудзи Креатив Евраліс Висок..
3 570 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101159
Насіння кукурудзи ЕС Кроссман - високоврожайний гібрид, пластичний до різних типів ґрунтів, а врожайність за різних умов вирощування, характеризується високою толерантністю до вилягання, стійкий до основних хвороб, в тому числі до фузаріозу та пухирчастої сажки. Гібрид типу Stay Green. ФАО 240 ..
2 970 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101166
Насіння кукурудзи ЕС Метод - Високопродуктивний гібрид інтенсивного типу. Характеризується високим стартовим ростом, стабільний гібрид з міцною кореневою системою, добре використовує родючі ґрунти, ефективно використовує підвищені норми внесення добрив. Висока стресостійкість, висока вип..
3 330 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101165
Насіння кукурудзи ЕС Мілорд - Стабільний високоврожайний гібрид, придатний до посушливих умов вирощування, стійкий до вилягання, характеризується високою стійкістю до хвороб. ФАО 380 Особливості кукурудзи Мілорд Евраліс Високий врожай за посушливих умов Стійкий до вилягання Відмінна стій..
3 360 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101164
Насіння кукурудзи ЕС Москіто - високоврожайний гібрид з швидкою вологовіддачею. Толерантний до фузаріозу качана та летючої сажки. Характеризується високою холодостійкістю та доброю компенсаторною здатністю. Ремонтантний. ФАО 350 Особливості кукурудзи Москіто Евраліс Високий потенціал урожа..
3 120 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101157
Насіння кукурудзи ЕС Сіріус - високоврожайний холодостійкий гібрид, навіть за умов недостатньої зволоженості та при екстенсивному типу вирощування. Високий рівень толерантності до основних хвороб, в тому числі до сажки, фузаріозу та кореневого вилягання. ФАО 200 Особливості кукурудзи Сіріус Е..
2 800 грн
Виробник: Евралис Код товара: 101163
Насіння кукурудзи ЕС Фарадей - Гібрид кукурудзи 2-го покоління Tropical Dent: висока стабільна врожайність від східної до західної Європи. ФАО 350 Особливості кукурудзи Фарадей Евраліс Високий і стабільний врожай за будь-яких погодних умов Високотолерантний до основних хвороб (особливо до..
3 870 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10694
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Зізу - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс). Якщо вам хтось запропонує гібрид Зізу - подумайте двічі, перш ніж купувати! Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в нашому к..
2 700 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10691
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Нінфея - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс). Якщо вам хтось запропонує гібрид Нінфея - подумайте двічі, перш ніж купувати! Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в нашо..
1 500 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10695
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Паролі - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс). Якщо вам хтось запропонує гібрид Паролі - подумайте двічі, перш ніж купувати! Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в нашо..
2 000 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10692
Увага! Цей гібрид більше не поставляється компанією Євраліс. Кукурудза Сігма - знята з виробництва (видалена з офіційного каталогу насіння Євраліс). Якщо вам хтось запропонує гібрид Сігма - подумайте двічі, перш ніж купувати! Рекомендуємо вам вибрати інше, актуальне насіння кукурудзи в нашому..
2 000 грн
Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)