Меню
Кошик

Оригінальні Гібриди Насіння Соняшнику

Високоякісний посівний матеріал є запорукою успішного виробництва будь-яких сільськогосподарських культур. При вирощуванні соняшнику - це мало не один з основних факторів, від якого залежить майбутній урожай і прибутковість в цілому. 

Якщо ви шукаєте, де купити насіння соняшнику, то "АгроРозвиток" - це той самий надійний партнер, який поставляє виключно оригінальну продукцію, а тому користується високою довірою серед аграріїв, виправдовує їх очікування і дозволяє оптимізувати витрати.

У нас ви зможете купити насіння соняшника для різних способів обробітку, різної грунтового середовища і різних кліматичних зон України. Ми постійно працюємо над тим, щоб актуальний асортимент і ціни відповідали вашим очікуванням, а процес покупки був максимально зрозумілий і оперативний.

До ваших послуг:

 • Детальний опис товарів і рекомендації щодо їх застосування;
 • Зручний пошук за категоріями, виробникам або назвою;
 • Розділ хіт-продажів;
 • Цілодобова можливість оформлення замовлень;
 • Всі способи оплати.

Ми співпрацюємо тільки з прямими дистриб'юторами і безпосередньо з виробниками, тому пропонуємо 100% оригінальні, сертифіковане насіння соняшнику, якому вже довіряють аграрії або те, що в перспективі може стати революційною новинкою насіннєвого ринку України.

Де і як купити насіння соняшнику?

Придбати необхідний вам товар можна декількома способами:

 • Перший - зателефонувати в робочий час за номерами телефонів, вказаними на сайті. Наші консультанти дадуть відповіді на ваші питання, уточнять наявність продуктів на складі і приймуть від вас замовлення.
 • Другий спосіб купити насіння соняшнику - відразу додати товар в корзину, а потім перейти безпосередньо до його оформлення та оплати (сплатити можна і після отримання товару). Онлайн-покупки доступні 24/7, а товар відправляється в робочі дні обраним клієнтом перевізником. Є також можливість самовивозу.

Ставши нашим партнером, ви зможете оптимізувати свій бюджет, купуючи насіння гібридів соняшнику за вигідними цінами, отримувати професійні консультації, а головне - позбутися від сумнівів щодо якості продуктів!

Насіння соняшнику для різних технологій вирощування

Щоб по-максимуму розкрити заявлений потенціал гібрида і підвищити врожайність культури, важливо правильно визначитися зі способом впливу на польову забур'яненість. Потрібен найбільш ефективний прийом, який би одночасно очистив посіви і не вплинув негативно на сам соняшник.

Традиційний підхід до вирощування, при якому в передпосівний період вносяться грунтові гербіциди, а потім страхувальні протизлаковий, не є оптимальним і виправданий не для всіх регіонів. До того ж він досить ресурсозатратне і викликає певні обмеження. Тому аграрії проявляють великий інтерес до більш сучасних методикам: Clearfield / Clearfield Plus або SUMO / Express.

Від вибору однієї з них буде залежати те, яке необхідно купити насіння соняшнику на посів. Кожна з технологій вимагає застосування певних гібридів і гербіцидів.

Купити насіння соняшнику під Евролайтінг

Clearfield - це інтенсивна технологія, що застосовується при вирощуванні соняшнику з метою отримання стабільно високого врожаю при мінімальному гербіцидному втручанні. Вона дозволяє аграрієм уникнути досходове обробки посівних площ, результативність якої багато в чому залежить від рівня вологості грунту, а тому часто залишає бажати кращого.

Суть нової технології полягає в посіві спеціалізованих високопродуктивних гібридів, що володіють на генетичному рівні стійкістю до імідазолінонів. Гербіциди з даної хімічної групи (Євролайтінг, ЄвроЛанг, ЄвроЛенд) всього за одне обприскування здатні з дуже високою ефективністю перетворювати навіть найбільш забруднені поля в абсолютно чисті і повністю вільні від бур'янів. Таким чином, вони створюють сприятливі умови для максимальної реалізації потенціалу гібрида.

Дотримуючись технологію Clearfield, українські аграрії дуже часто в комбінації "соняшник + гербіцид" використовують препарат Євролайтінг. Він викорінює навіть ті бур'яни, які неможливо прибрати іншими гербіцидами, що згодом відбивається на стані посівів і отриманому врожаї. До того ж Евролайтінг добре стійкий до опадів, відмінно діє при високих температурах і низької вологості повітря.

Соняшник під Евролайтінг прекрасно підходить для обробітку в степовій і лісостеповій зонах України, де часто спостерігаються посухи, дефіцит вологи, а головне - існує велика загроза появи вовчка. Технологія Clearfield - це можливість взяти під надійний контроль практично всі види даної паразитичного рослини!

У нас ви можете придбати насіння соняшнику під Євролайтінг від найвідоміших вітчизняних і зарубіжних виробників. Всі гібриди, які використовуються при технології Clearfield, виведені традиційними селекційними методами, без застосування генно-інженерних маніпуляцій.

У групі товарів більш високої цінової категорії рекомендуємо звернути взяти на замітку насіння соняшнику Сингента під Євролайтінг - Неома, Фортімі, Санай та ін. Також в нашому асортименті спеціально для технології Clearfield добре представлений насіннєвий соняшник компанії Лімагрейн (ЛГ 5663, ЛГ 5661, ЛГ 5463 та ін.) і Євраліс (Генераліс, Графік, Новамис та ін.).

Також, можете купити насіння соняшнику Євролайтінг і з більш бюджетної категорії. Тут є широкий вибір перевірених і затребуваних гібридів від таких виробників, як:

Насіння соняшнику для ClearField Plus

Технологія Clearfield Плюс - це вдосконалена версія Clearfield, яка дозволяє виробникам соняшнику отримати нові і ще більш успішні результати в боротьбі з бур'янами, при цьому забезпечуючи абсолютну безпеку для врожаю.

Дана методика базується на застосуванні гербіциду Євролайтинг Плюс (або йому подібних), що володіє посиленою препаративної формою, в комбінації з гібридами, які мають новий ген стійкості до хімічних компонентів з класу імідазолінонів (ЛГ 5631, ЛГ 5671, Катана, Си Неостар, Каприз та ін). Такі гібриди відрізняються високими показниками олійності і врожайності.

Євролайтінг Плюс більш швидкодіючий засіб, що особливо важливо при боротьбі з вовчка, і ще сильніше впливає на падалицю соняшнику. При цьому знижена концентрація імазамокс і імазапір гарантує меншу пестицидне навантаження на поле, ніж у випадку з гербіцидом Євролайтнінг. Препарат також містить допоміжні компоненти, які забезпечують високу надійність прилипання розчину до поверхні рослин, його швидке всмоктування і розподіл по організму.

Ви можете у нас купити насіння соняшнику під Євролайтінг Плюс, будучи впевненими, що отримаєте оригінальний сертифікований товар від виробника. Зроблене вкладення окупитися високою врожайністю і наступними мінімальними витратами!

Купити насіння соняшнику під Гранстар

Для поліпшення прибутковості виробництва також широко застосовується технологія Сумо, інакше звана Експрес. Її висока ефективність проявляється як в великих, так і порівняно невеликих агрогосподарствах.

Метод Сумо передбачає культивацію високоврожайних гібридів соняшнику, генетично стійких до гербіцидів на основі сульфонілсечовини (трибенурон-метил). Дані гербіциди є невід'ємною частиною захисної обробки посівів при використанні вищевказаної технології. Вони набагато ефективніше ґрунтових ЗЗР, оскільки здатні відмінно справлятися з ліквідацією осоту і цілого спектра інших однорічних і багаторічних бур'янів навіть в умовах дефіциту вологи.

У нас ви можете придбати найпоширеніші гербіциди для соняшника Сумо / Експрес на українському ринку - препарати Гранстар, Грізний, Геліантекс (для всіх видів соняшнику). Всі вони відносяться до групи сульфонілсечовин.

Основні переваги гібридів для технології Сумо

 • Відрізняються високою врожайністю;
 • Мають високу посухостійкість і досить легко переносять стрес-фактори;
 • Стійкі до несправжньої борошнистої роси, фомопсису та різних видів гнилей;
 • Легко пристосовуються практично до будь-яких умов;
 • Не впливають на сівозміну

Насіння соняшнику гранстаростійке, представлене в каталозі АгроРозвиток - це оригінальний і високоякісний посівний матеріал, здатний значно поліпшити результативність виробництва. Ви можете придбати як відомі трибенурон-метил стійкі гібриди, так і новинки, які успішно пройшли лабораторні та польові випробування, і відмінно підходять до вирощування в грунтово-кліматичних умовах України.

Технологія

Гербіциди

Гібриди

Clearfield

Євролайтинг, Євро-Ланг, Євро-Ленд

Імісан, Рімісол, Марбелія, Санай

Clearfield Plus

Євролайтинг Плюс, Пульсар Плюс

ЛГ 5631, ЛГ 5555,

Генезис, Яніс

SUMO/Express

Гранстар Про, Геліантекс, Грізний Експерт

ЛГ 59580, НС Х 1749, П64ЛЕ25, Суматра

Селекції соняшнику

На українському ринку посівного соняшнику дуже широко представлені як продукти вітчизняної, так і зарубіжної селекції, яка впевнено розширюється. Доступні гібриди сербського, французького, турецького батьківського походження і не тільки.

Купити насіння соняшнику української селекції

Головна перевага гібридів, виведених вітчизняними вченими, в тому, що вони по максимуму адаптовані до клімату України, тутешнім грунтовим особливостям і поширених захворювань. Ще один плюс - їх вартість. Вона помітно нижче від імпортних конкурентів.

Однак останнє не означає, що соняшник української селекції спочатку і серйозно поступається. При ретельному дотриманні обраної тexнoлoгіі обробітку і блaгoпpіятниx уcлoвіяx, він cпocoбен cфopміpoвaть уpoжaй не гірше гібридів зарубіжної селекції.

Ми поставляємо соняшник української генетики від компаній “Сади України” та Гермес”. Гібриди першої покупці цінують за високу універсальність. Вони дуже пластичні і можуть вирощуватися в будь-яких природно-кліматичних зонах. Підкуповує також їх стабільність і помірна вартість.

Лінійка гібридів від компанії "Гермес" поки що невелика, проте за рахунок своїх переваг (стійкість до посухи і багатьох захворювань соняшнику, високий потенціал врожайності) насіння користується хорошим попитом на ринку.

 

Сади України

Clearfield

SUMO/Express

Традиційна

НС Х 6342, Рімі 2

НС Х 2649, НС Х 1749

Анастасія, Драган

 

Гермес

Clearfield

SUMO/Express

Традиційна

Богдан, Борислав

Антей, Антей +

Меркурій, Одісей

Купити насіння соняшнику сербської селекції

Попит на насіння соняшнику сербської селекції на українському ринку досить високий. Вони впевнено пройшли випробування часом, демонструючи хорошу адаптивність до різних умов і високу врожайність, порівняно недорогі і постійно удосконалюються.

Батьківські лінії гібридів виводяться в Інституті рільництва і овочівництва в місті Нови Сад, де існує сучасна наукова база, розробками якою користуються у всьому світі. В Україні насіння соняшнику, вироблені на основі генетичного матеріалу з Сербії, пропонують наступні компанії:

Виробники

Технології

Гібриды

 

Нертус

Clearfield

SUMO/Express

Традиційна

Рімісол, Прімі

НСХ 494, НСХ 498

Фалкон, Фантазія

 

Юг Агролідер

Clearfield

SUMO/Express

Традиційна

Таурус, Імісан

HC X 6749, HC-X-1752

Златібор, Дунай

 

Євросем

Clearfield

SUMO/Express

Традиційна

Грифон, Пегас

Сумо 07, Сумо 556

Авалон, Аякс

Купити насіння соняшнику турецької селекції

"АгроРозвиток" має в своєму асортименті гібриди від бренду May Agro Seed. Це турецька насіннєва компанія, яка поступово почала завойовувати симпатії і українських виробників соняшнику. Її гібриди відзначаються надзвичайною стабільністю і продуктивністю, високою стійкістю до вовчка, вилягання і ряду інших несприятливих факторів.

Переважно вони добре підходять для вирощування на півдні України, а також в лісостеповій зоні.

Виробник

Технології

Гібриди

 

MAY Seed

Clearfield

Традиційна

Метеор, Дует

Рейна

Купити насіння соняшнику інших зарубіжних селекцій

Лінійка імпортних гібридів представлена не тільки продуктами сербської або турецької селекції. Є багата пропозиція насіннєвого матеріалу, виробленого і протестованого в інших європейських і не тільки країнах.

У нас можна купити насіння французьких компаній “Лімагрейн”, “Коссад Семанс”, “Євраліс”, американської компанії “Піонер”, транснаціональної корпорації Syngenta, штаб-квартира якої знаходиться в Швейцарії, або німецької компанії KWS.

Насіння соняшнику стійке до вовчка

Соняшниковий вовчок є однією з найбільших проблем, з якими стикаються виробники олійних культур в Україні. Ця рослина-паразит здатне в рівній мірі як нанести дуже серйозною шкоди врожаю, так і повністю знищити посіви.

Найчастіше соняшниковий вовчок вражає поля в регіонах зі стабільним недоліком вологи, проте в останні роки її місцеперебування помітно розширилося. З південних степових областей вона поступово перекочувала вглиб лісостепової зони. Саме тому стійкість до вовчка - один з головних чинників зараз при виборі гібрида соняшнику.

Україна стала ареалом поширення не тільки раніше відомих, але і нових вірулентних рас вовчка. На сьогодні їх відомо вже вісім: A, B, C, D, E, F, G і H. Вони постійно мутують і розвиваються, створюючи додаткові проблеми і фермерам, і виробникам насіння.

Якщо ступінь ризику ураження посівів вовчка досить висока, то слід купити насіння соняшника стійкі до 8 рас вовчка. Такими є ЛГ50505 і ЛГ 50585 від компанії Лімагрейн. Поки що це унікальна пропозиція на українському ринку, яке, тим не менш, не є абсолютною панацеєю, що спонукає переходити тільки на ці гібриди. Для багатьох випадків відмінно підійдуть і гібриди, які виявляють резистентність до 7 рас вовчка (А-G).

У нас вони представлені широкій лінійкою: від різних вітчизняних та зарубіжних виробників, в різному ціновому діапазоні і різних груп дозрівання. З огляду на, що боротися з даними паразитує рослиною досить складно навіть за допомогою гербіцидів, найоптимальнішим рішенням буде спочатку купити насіння соняшнику стійкі до вовчка.

Для територій з високим ризиком її появи відмінно підійдуть насіння соняшнику Тунк, який взагалі вважається одним з найбільш заразіхоустойчівих, насіння гібрида СИ Купава або ряд інших продуктів виробництва компаній "Лімагрейн" і "Сингента".

Соняшник стійкий до вовчка пропонує і компанії "Євраліс". Її продукція в нашому онлайн-каталозі представлена в досить великому асортименті. Перш за все, рекомендуємо придбати перевірені насіння соняшнику Белла, Яніс, Аркадія або новинки ринку - Каприз, Ароматик, Графік. Вони допоможуть вирішити проблему з найнебезпечнішим рослиною-паразитом і одночасно гарантувати стабільно високий урожай.

У більш дешевому ціновому сегменті знаходяться насіння соняшнику стійкі до вовчка від таких виробників як:

Вони також відрізняються гарною врожайністю і можуть успішно адаптуватися до різних грунтово-кліматичних умов. Особливо рекомендується їх культивація в регіонах, де ризик появи вовчка трохи менший.

Насіння соняшнику для різних регіонів

Особливість вирощування соняшнику в Україні полягає в тому, що підібрати універсальні гібриди для різних кліматичних зон досить складно. Щоб отримати максимальну віддачу, бажано купити посівний матеріал, який найбільш лояльний до тих чи інших умов.

Для північно-західного регіону України з переважно супесчаной або піщаним ґрунтом добре пристосовані низькорослі ранні або среднеранние гібриди соняшнику інтенсивного типу (ЄС Конкорд, ЛГ5665М, Пегас та ін.). Вони прекрасно реагують на підгодівлю добривами, генетично стійкі до вилягання і таким поширеним захворюванням, як іржа, фомоз, а також різних видів кореневої гнилі.

Для регіонів з сухим кліматом в нашій пропозиції є спеціальні гібриди, здатні за порівняно короткий термін розвинути потужну кореневу систему, добре поглинати вологу з глибини грунту і в цілому стійко переносити стрессовизивающіе чинники. Рекомендуємо ранньостиглі або среднеранние гібриди під технологію Clearfield або Clearfield Plus (Регата, ЛГ 50585, Прімі та ін.).

Також добре себе в посушливих регіонах виявляють гібриди соняшнику під Гранстар (Антей) або соняшник під традиційну технологію обробітку (Босфора, Гольфстрім, ЛГ 59580 та ін.). Вони дуже добре відчувають себе в умовах степу і південного степу України, до того ж величезним їх плюсом є висока стійкість до вовчка.

У зоні лісостепу в центрі і на сході, а також в східній степу дуже добре зарекомендували себе  гібриди соняшнику Гранстар стійкі (Антей, HC X 1749, Субаро та ін.). Вони досить добре розвиваються навіть при нестачі вологи, високотолерантни до багатьох основних захворювань культури і прекрасно підходять для проблемних полів з високим відсотком засмічення.

Також на території лісостепової зони, яка відрізняється нейтральними кліматичними умовами, можуть успішно вирощуватися класичні гібриди соняшнику під грунтові гербіциди (НС Кнез, Константин, Анастасія та ін.) або гібриди під Євролайтінг (ЛГ 50635, Фушія, Рімісол та ін.).

Кращі виробники

Різноманіття насіння соняшнику на українському ринку вносити певну лепту сум'яття і нерозуміння: "Як не помилитися з вибором гібрида?", "Якому виробнику довіритися: вітчизняному або закордонному?". Відповіді на ці та інші питання багато в чому залежать від умов вирощування: стан поля, грунту, вологість, клімат і т.д. Універсального рецепту немає, проте рішення можна максимально спростити за рахунок грамотного вибору постачальника.

Наші експерти готові допомогти, підказати і обгрунтувати необхідність покупки того чи іншого гібрида під ваші умови. Ми налагодили успішну співпрацю з найбільшими компаніями-виробниками насіння соняшнику. Тими, чиї гібриди, завдяки якісній селекції і подальшим доопрацюванням, найбільш пристосовані до грунтово-кліматичних умов України.

У нашому каталозі ви не знайдете вітчизняного або імпортного насіння виробництва фірм без впізнаваного імені та історії. Тільки всім відомі бренди, готові відповідати за свою продукцію.

Ми пропонуємо купити:

І це ще не весь список найбільш затребуваних вітчизняних і зарубіжних виробників, чий насіннєвий матеріал ми реалізуємо. Ознайомтеся з повним асортиментом товарів на нашому сайті, щоб бути в курсі пропозиції і стежити за новими надходженнями!

Найстабільніші і популярні гібриди

Кожен гібрид соняшнику - це унікальний продукт зі своїми перевагами, тому аграріям іноді не легко визначиться з вибором. У таких випадках рекомендується вивчити статистику середньої врожайності того чи іншого гібрида в різних природних зонах, його толерантність до самим небезпечним захворюванням і рослинам-паразитам.

Вибираючи оптимальний гібрид, також коштувати прислухатися до думки експертів в галузі і проаналізувати популярність продажів.

Соняшник під класичну технологію

При вирощуванні культури з застосуванням ґрунтових гербіцидів хорошою популярністю користуються насіння соняшнику Ясон або Форвард (виробник - ПБФ "Колос"). Вони відносяться до бюджетної групі і відрізняються досить стабільною врожайністю, мають високі показники олійності і в цілому цілком стійкі до різних захворювань.

Пропонуємо придбати також насіння соняшнику Драган від компанії "Сади України". Даний гібрид вважається одним з найбільш зacуxoуcтoйчівих серед всіх вирощуваних в Україні.

У дорожчій категорії високою стабільністю відрізняються гібриди від Syngenta - Рокі, Бріо, Арена, Конді. Також хороші показники продажів має гібрид П62ЛЛ109 (виробник - Піонер). Їх головні переваги - це високий потенціал врожайності, стресостійкість і хороша адаптивність майже до всіх природних зонах України.

Затребувані гібриди під Євролайтінг

Серед дорогих гібридів, стійких до імідозалінонам, які пройшли випробування часом і різними грунтово-кліматичними, у нас можна купити LG 5555 від “Лімагрейн”, насіння соняшника Неома і СИ Діамантіс від Syngenta, гібрид П64ЛС108 від виробника "Піонер". Їх вибирають за високий потенціал врожайності, відмінний відсоток олійності, прекрасну стійкість до найбільш небезпечних захворювань соняшнику і високу посухостійкість.

Затребуваними бюджетними гібридами під технологію Clearfield є Рімісол (Нертус), Н-Х-6342 (Сади України), Богдан (Гермес). Рекомендуємо вам замовити їх вже зараз за вигідною ціною! У ТОП-продажу також насіння соняшнику Рімі та Таурус (Південь Агролідер). Радимо звернути увагу і на такі гібриди як Рімі, Імісан, Пегас.

Затребувані гібриди під Гранстар

У нашому асортименті представлені найбільш популярні гібриди в Україні під технологію SUMO / Express. Серед бюджетної та середньої цінової груп ви можете купити насіння соняшнику Антей від компанії Гермес, насіння НС-Х-496 і НС-Х-498 від компанії Нертус, насіння HC Cумo 007 і НС Сумо 556 від компанії Евросіт. Переваги даних гібридів в реальному високої врожайності, хорошою стресостійкості і толерантності до вовчка. Також вони добре переносять максимальну дозу гербіциду, що допомагає прибрати бур'яни навіть у пізній їх фазі.

Найстабільніші дорожчі гібриди соняшнику під Гранстар в онлайн-каталозі представлені виробниками Піонер (П63ЛE10, П64ЛЕ25 - для регіонів з достатньою кількістю вологи, П64ЛE122, П63ЛE113 - для територій з високим ризиком посухи), Сингента (Субару, Суміко), Євраліс (Аркадія, ароматика). Всі вони відрізняються дуже високою врожайністю, стресостійкість та максимальної толерантністю до гербіцидів на основі трибенурон-метилу.

Зв'язавшись з нами, ви полегшите собі задачу покупки посівного матеріалу соняшнику, оскільки наші фахівці допоможуть вибрати серед найбільш затребуваних саме той гібрид, який буде максимально відповідати вашим умовам і очікуванням!

Підробки

Купити насіння соняшнику не є проблемою, проте головне завдання - отримати взамін за заплачені гроші високоякісний продукт. Збільшення попиту на культуру супроводжується появою недобросовісних продавців, які поширюють підробки насіння відомих виробників.

Заплативши десь на стороні дешевше, покупці отримують матеріал, який не зовсім відповідає їхнім очікуванням. У підсумку, замість планованого прибутку терплять тільки збитки: відчутні і не тільки одноразові. Фальсифіковані насіння можуть містити небезпечні домішки, які завдають шкоди грунті, урожаю і навколишньому середовищу в цілому.

Як відрізнити оригінал від підробки?

На ринку насіннєвого матеріалу присутній фальсифікат і дорогих гібридів соняшнику, і більш дешевих. Шахраї добре навчилися маскувати товар невідомого походження під оригінал, проте все ж існують фішки, які дозволяють викрити підробку і не дати себе обдурити.

Якщо вам потрібно купити насіння соняшнику в Україні, в першу чергу, зверніть увагу на фасувальну упаковку. Оригінальна продукція продається тільки у фірмових мішках, на яких на видному місці присутні лейби, наклейки з інформацією, а в деяких виробників і QR-коди. Обов'язково перевірте наявність на мішку спеціальних захисних голографічних знаків. Їх можна побачити, посвітивши ультрафіолетовим ліхтариком в темряві.

Якщо щось з перерахованого вище відсутній або пошкоджено, можливо, ви маєте справу з підробкою.

Другий важливий момент - це наявність сертифікату якості на кожну партію посівного матеріалу. Вимагайте його від постачальника! Навіть якщо на перший погляд з документами все в порядку, їх справжність можна перевірити ще раз. Потрібно знайти в інтернеті Реєстр сертифікатів на насіння та посадковий матеріал і звірити дані (номер партії і т.д).

І головне, про що потрібно пам'ятати: щоб захистити себе від підробок, не слід довіряти продавцям на стороні, які пропонують сумнівно дешеву ціну. Купуйте посівний матеріал соняшнику виключно в офіційних дилерів, дистриб'юторів, їх партнерів. Одним словом, в перевірених постачальників з хорошими рекомендаціями, які пропонують не просто товар, а тривале співробітництво.

Наша компанія готова стати вашим партнером і допомогти вивести виробництво соняшнику або інших культур на більш високий рівень. Ми пропонуємо виключно оригінальні насіння, чесні ціни та кваліфіковані консультації. Купуючи у нас, ви будете впевненими, що створюєте надійний фундамент для підвищення показників продуктивності культури і конкурентоспроможності господарства в цілому.

Виробник: Сингента Код товара: 101700
Cоняшник Купава - Найкращі врожайність та вміст олії в умовах нових рас вовчка Група стиглості Середньостиглий Використання Класичний Вміст олії    до 53 % Стійкість до вовчка, раси A–G* Рекомендована зона вирощування ..
5 100 грн
Виробник: Сингента Код товара: 101699
Cоняшник Ласкала - Стабільно висока врожайність та стійкість до вовчка і хвороб Група стиглості Середньостиглий Використання Класичний Вміст олії    до 52 % Стійкість до вовчка, раси A–G* Рекомендована зона вирощування ..
4 900 грн
Виробник: Лимагрейн Код товара: 10632
Насіння соняшнику ЛГ 5580 (LG 55.80) Лімагрейн - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та Рекомендації Є також ЛГ 5580 протруєний Круїзером - Ціну уточнюйте за телефонами! Купити насіння соняшнику ЛГ 5580 від Лімагрейн можна зателефонувавши нам або оформивши онлайн замовлення самостійно. Гр..
4 080 грн
Виробник: Лимагрейн Код товара: 10870
Насіння соняшнику ЛГ 5582 Лімагрейн - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та Рекомендації Купити насіння соняшнику ЛГ 5582 Лімагрейн можна зателефонувавши нам або оформивши онлайн замовлення самостійно. Група стиглості: Середньоранній Тип рослини: середньорослий для своєї групи стиглості ..
4 050 грн
Виробник: Юг Агролидер Код товара: 101109
Характеристика і Опис Техноологія вирощування «Сумо»(стійкий до гербіциду Гранстар) Оригінатор / Виробник Інститут рільництва та овочівництва м Нові Сад (Сербія) / ПП "Юг Агролідер" Період вегетації 106 -109 днів Тарна одиниця ..
1 900 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101725
Насіння Соняшника НС Х 7804 - Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Насіння соняшнику НС Х 7804 - новий гібрид сербської селекції, толерантний до гербіцидів групи імідазолінонів. Призначений для вирощування за технологією CLEARFIELD® (BASF). Використання страхових гербіцидів ЄВРОЛАЙ..
1 585 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101682
Насіння Соняшника НС Х 978 - Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Насіння соняшнику НС Х 978 - гібрид толерантний до гербіцидів групи імідазолінонів. Призначений для вирощування за технологією CLEARFIELD® (BASF). Використання страхових гербіцидів ЄВРОЛАЙТІНГ, ЄВРО-ЛАНГ або ЄВРО ЛЕНД від..
1 900 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10772
Насіння соняшнику Рімісол - ідеальний варіант гібрида соняшнику для вирощування на територіях, де є осередки вовчка. Обробка гербіцидами Евролайтінг, Євро Ланг, Імпекс Дуо. Девайс Ультра з нормою 1-1,2 л / га дозволяє знищити вовчка, який паразитує на ваших полях. Особливість гібрида Рімісол С..
1 800 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101336
Насіння Соняшника НС-Х-6044 — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Ранньостиглий гібрид. Стійкий до 6 рас та деяких нових форм вовчка. Густота стояння рослин перед збиранням: 55-60 тис/га (лісостеп) 55-50 тис/га (степ). Рекомендована зона вирощування: степ, лісостеп. Основні ..
1 900 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10637
Белла Євраліс - ранньостиглий соняшник помірно-інтенсивного типу. Лідер по стійкості до вовчка в ранньому сегменті з максимальним потенціалом продуктивності. Тип: простий гібрид Кошик: нахилена вниз Висота рослини: 150-160 см (в залежності від вологозабезпеченості) Кількість дні..
4 500 грн
Виробник: Евросем Код товара: 101683
Насіння соняшнику АВАЛОН (NS 6046) Євросем - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та Рекомендації оригінатор: нс семе (ns seme) Сербія потенціал урожайності: 5,30 т/га олійність: 48-52 % технологічне рішення premium висока стійкість до посухи стійкість до 7+ рас вовчка (A..
2 900 грн
Виробник: Евросем Код товара: 101684
Насіння соняшнику Аркона Сумо Євросем - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та Рекомендації Аркона Сумо - покращений в 2021 році самий врожайний гібрид соняшнику. Стійкий до всіх рас несправжньої борошнистої роси і має саму висока стійкість до хвороб. Оригінатор : NS Seme,..
1 700 грн
Виробник: Евросем Код товара: 101685
Насіння соняшнику АЯКС (NS DFSP) Євросем - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та Рекомендації оригінатор: нс семе (ns seme) Cербія потенціал урожайності: 6,0 т/га олійність: 51-54 % технологічне рішення premium найврожайний гібрид висока стійкість до посухи стійкість ..
1 820 грн
Виробник: Евросем Код товара: 101686
Насіння соняшнику Гріфон (NS 7640), Євросем - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та Рекомендації Самий ранній серед імі-гібридів Найвища стійкість дохвороб Оригінатор: НС Семе (NS Seme) Сербія Технологія Clearfield (під Євролайтінг) Період вегетаці..
2 320 грн
Виробник: Юг Агролидер Код товара: 10845
Ціна НС Таурус Фракція Ціна в Грн НС Таурус Стандарт Вказана як основна (вище) НС Таурус Экстра Виберіть фракцію (вище) Характеристика і Опис Техноологія вирощування «Чисте поле»(стійкий до гербіциду Єврола..
1 900 грн
Виробник: Евросем Код товара: 101687
Насіння соняшнику ПЕГАС (NS 6341) Євросем - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та Рекомендації оригінатор: нс семе (ns seme) сербія потенціал урожайності: 5,00 т/га олійність: 48-50 % технологія Clearfield найвищий потенціал врожайності серед імі-гібридів новітній висок..
2 280 грн
Виробник: Евросем Код товара: 101688
Насіння соняшнику НС Сумо 007 (NS 6059) Євросем - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та Рекомендації оригінатор: нс семе (ns seme) Сербія потенціал урожайності: 5,5 т/га олійність: 49-51 % технологія Sumo № 1 серед sumo гібридів за рівнем врожайності висока посухостійкі..
2 380 грн
Виробник: Евросем Код товара: 101689
Насіння соняшнику Сумо 556 Євросем - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та Рекомендації оригінатор: нс семе (ns seme) Сербія потенціал урожайності: 4,80 т/га олійність: 48-50 % технологія Sumo стійкий до всіх рас несправжньої борошнистої роси, а також до іржі і соняшникової молі..
2 460 грн