Меню
Кошик

Купити Соняшник Гермес на 2021 рік - Ціна за 1 мішок

Виробник: Гермес Код товара: 10834
Насіння Соняшника Антей – Гібрид стійкий до гербіцидів: гранстар, експрес, грізний експерт. Антей відносять до крупнонасінних високоурожайних гібридів з відмінною стійкістю до гербіцидів з діючою речовиною трибенурон-метил. Посіявши цей гібрид ви зможете з легкістю вирішити проблеми з дво..
1 500 грн
Виробник: Гермес Код товара: 10835
Насіння Соняшника Богдан – Гібрид стійкий до гербіцидів: євро-лайтінг, євро-ланг. Гібрид Богдан має період вегетації 112-118 днів, відповідно він підійде для вирощування в різних областях України. Особливість соняшнику Богдан в тому, що крім стійкості до Евролайтнінгу, він генетично толер..
1 650 грн
Виробник: Гермес Код товара: 10832
Насіння Соняшника Меркурій – найстабільніший гібрид української селекції, що створений для вирощування по класичній технології. Даний гібрид завдяки розвиненій кореневій системі (а відповідно і відмінній стійкості до засухи) найкраще підходить для вирощування в центральній та південній частині..
1 400 грн
Виробник: Гермес Код товара: 10833
Насіння Соняшника Одісей – характерною рисою насіння соняшника Одісей є пластичність, тобто здатність формувати гідний урожай за будь-яких умов. Одісей відмінно підходить для вирощування на полях з поганою забезпеченістю поживними речовинами. Протруєно: Тіабендазол+флутриафол 3л./т  О..
1 450 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)