Меню
Кошик

Насіння Соняшника ВНІС

Виробник: Внис Код товара: 101797
Насіння соняшнику Армагедон ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Армагедон - ранньостиглий, високоврожайний IMI-гібрид соняшнику лінолевого типу.Вирізняється крупним розміром насіння, має високу екологічну пластичність. Стійкий до гербіцидів групи імідазолінонів (IMI). Ст..
2 300 грн
Виробник: Внис Код товара: 101792
Насіння соняшнику Атілла ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Атілла - високоадаптивний гібрид, стабільно висока врожайність соняшнику при вирощуванні на різних типах грунту.Надзвичайно стійкий до хвороб та стресових умов. Має дуже високу стійкість до несправжньої борошнис..
2 065 грн
Виробник: Внис Код товара: 101796
Насіння соняшнику Євро ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Євро - ранньостиглий Clearfield гібрид соняшнику інтенсивного типу, пластичний до вирощування в різних грунтово-кліматичних зонах України.Відзначається високою жаро- та посухостійкістю. Характеризується високою то..
2 100 грн
Виробник: Внис Код товара: 101798
Насіння соняшнику Карлос 105 ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Карлос 105 - високоврожайний гібрид інтенсивного типу, генетично стійкий до гербіцидів групи імідазолінонів.Має хорошу енергію росту і високий потенціал врожайності. Перевагами гібрида є висока адаптивність,..
2 300 грн
Виробник: Внис Код товара: 101799
Насіння соняшнику Карлос 115 ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Карлос 115 - високоврожайний лінолевий гібрид інтенсивного типу.Рекомендований для олієпереробних підприємств, як гібрид з високим вмістом олії. Характеризується високим потенціалом урожайності. Найбіл..
2 300 грн
Виробник: Внис Код товара: 101791
Насіння соняшнику Лайм ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Лайм - суперврожайний та стабільний гібрид соняшника для класичної технології вирощування.Забезпечує рекордну врожайність в своїй групі стиглості. Стійкий до нових рас вовчка соняшникового A-G+. Гібрид посухостій..
2 300 грн
Виробник: Внис Код товара: 101793
Насіння соняшнику Сонячний настрій ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Сонячний настрій - це простий гібрид з вегетаційним періодом 100 днів.Придатний до екстенсивної технології вирощування. Має швидкий розвиток на початкових етапах росту. Забезпечує високу конкурентну с..
2 000 грн
Виробник: Внис Код товара: 101794
Насіння соняшнику Фолк ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Фолк - новинка в лінійці гібридів соняшнику селекції ВНІС, стійкий до гербіцидів що містять трибенурон-метил (SU) — 50 г/га.Інтенсивний гібрид, що характеризується відмінною стійкістю до несправжньої борошнис..
2 450 грн
Виробник: Внис Код товара: 101795
Насіння соняшнику Шенон ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Шенон - стійкий до гербіцидів, що містять трибенурон-метил (SU) — 50 г/га.Гібрид поєднує унікальну стійкість до хвороб, посухи та нових рас вовчка. Вирізняється стабільно високою врожайністю та максимальною..
2 460 грн
Виробник: Внис Код товара: 101800
Насіння соняшнику Еверест ВНІС - Ціна, як купити, відгуки і характеристикиСоняшник Еверест - високоолеїновий гібрид соняшника селекції ВНІС. Стійкий до гербіцидів групи імідазолінонів (IMI). Гібрид інтенсивного типу, вирізняється помірною посухостійкістю та найкращий результат показ..
2 815 грн
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)