Насіння Кукурудзи Хотин (Оригінал)
2 300 грн
- Наявність: Є на складі
- Код товара: 101729
Оплата товару
✓ Накладений платіж ✓ Готівковий розр. ✓ Безготівковий розр. ✓ Переказ
Доставка по Україні
✓ Нова Пошта ✓ Самовивіз ✓ Наш транспорт
Опис
Кукурудза Хотин — простий середньоранній модифікований гібрид кукурудзи (ФАО - 280). Хотин один з лідерів по фактичної врожайності серед гібридів кукурудзи своєї лінійки.
Протруєно - Максим ХЛ і Вайбранс (Сингента)
Сертифікат якості на кожну партію насіння кукурудзи Хотин
| Селекція | Україна |
| Призначення | Зерно |
| Насіння | Зубоподібне |
| ФАО | 280 |
| Тип гибріда | Простий |
| Група стиглості | середньоранній |
| Потенціал врожайності | 12-14 т/га |
| Висота рослин | 230-240 см |
| Стійкість до посухи | Висока |
| Кількість насіння в мішку, шт | 80 000 |
| Маса 1000 зерен | 280-300 г |
Рекомендовані зони вирощування - Полісся, Лісостеп, Степ України.
Переваги кукурудзи Хотин
- добре реагує на поліпшення умов вирощування
- хороша стійкість до посухи
- холодостійкий гібрид
- хороша стійкість до вилягання
- висока стабільність врожаю зерна
- висока рентабельність виробництва зерна в степовій зоні
Особливості гібриду
- Призначення - зерно;
- Група стиглості - середньоранній;
Морфологічні та біологічні характеристики кукурудзи Хотин
- Тип зерна - зубоподібний;
- Колір - жовто-помаранчевий;
- Висота рослин - 230-240 см;
- Висота кріплення качана - 85-95 см;
- Середня кількість рядів - 16-18;
- Маса 1000 зерен - 280-300 г;
- Потенціал врожайності зерна - 12,5 т / га;
Стійкість до хвороб і стресових факторів
- До вилягання - 9 балів;
- Холодостойкость - 9 балів;
- До посухи - 9 балів;
- До ураження основними хворобами - 9 балів;
- До пошкодження шкідниками - 9 балів.
Рекомендована щільність перед збором
- Полісся: 80-90 тис. рослин / га;
- Лісостеп: 75-80 тис. рослин / га;
- Степ: 50-55 тис. рослин / га.
Відгуки
| Насіння кукурудзи | |
| Вага 1000 зерен | 280-300 г |
| Висота | 240-250 см |
| Висота кріплення качана | 90 см |
| Група стиглості | Середньоранній |
| Зерен в ряду | 38-40 шт |
| Колір стрижня качана | Червоний |
| Призначення | Зерно |
| Рекомендовані зони вирощування | Степ і Лісостеп і Полісся |
| Стійкість до ураження основними хворобами | 9 балів |
| Стійкість до ураження шкідниками | 9 балів |
| Тип зерна | Зубоподібне |
| ФАО | 280 |