Насіння кукурудзи Кремінь 200 СВ
2 600 грн
- Наявність: Є на складі
- Код товара: 101763
Доступні опції
Оплата товару
✓ Накладений платіж ✓ Готівковий розр. ✓ Безготівковий розр. ✓ Переказ
Доставка по Україні
✓ Нова Пошта ✓ Самовивіз ✓ Наш транспорт
Опис
Кукурудза Кремінь 200 СВ - це трилінійний середньоранній гібрид (ФАО 210) - має високу та стабільну урожайність. Відрізняється рентабельним насінництвом. Не кущиться, на головному стеблі близько 15 листків. Кременистий гібрид, який широко використовується на харчові цілі. Районований в Україні, Росії та Республіці Білорусь. При перестої можливе часткове вилягання.
- Виробник: компанія «Степова» (Оригінатор: ТОВ "НПАК" Степова "та Інститут сільського господарства степової зони НААНУ).
- Група стиглості: Середньоранній (ФАО 210)
- Тип гібриду: Трилінійний
- Зони вирощування: Степ, Лісостеп, Полісся
- Напрямок використання: Зерно, Силос та на круп’яні цілі
Характеристики кукурдзи Кремінь 200 СВ
| Характеристики (найменування) гібрида кукурудзи Кремінь 200 СВ | Показники та оцінки характеристик (при max 9 балах) |
| Групи стиглості | Середньоранній |
|
Показник ФАО |
210 |
|
Тип гібрида |
Трилінійний |
| Напрямок (тип використання) |
Зерно, Силос, На круп’яні цілі |
| Потенціал врожайності сухого зерна (ц / га) |
120-125 |
| Висота рослини (см) |
250-270 |
|
Стержень |
Білий |
| Висота кріплення качана (см) |
80-90 |
| Довжина качана (см) |
23-24 |
| Кількість рядів зерен (шт.) |
12-14 |
| Кількість зерен в ряду (шт.) |
37-40 |
| Тип зерна | Майже крем'янисті, жовтого кольору |
| Маса 1000 шт. зерна (грамів) |
260-280 |
| Стійкість до вилягання |
6 |
| Холодостійкість |
5 |
| Стійкість до основних шкідників |
7 |
| Толерантність до основних хвороб |
7 |
Щоб купити кукурудзу Кремінь 200 СВ, зателефонуйте нам: ☎ (050) 677-03-86, ☎ (097) 182-63-86
Відгуки
| Насіння кукурудзи | |
| Вага 1000 зерен | 260-280 г |
| Висота | 250-270 см |
| Висота кріплення качана | 80-90 см |
| Група стиглості | Середньоранній |
| Довжина початка | 23-24 см |
| Зерен в ряду | 37-40 шт |
| Колір зерна | Жовте |
| Колір стрижня качана | Білий |
| Потенційна врожайність | 120-125 ц/га |
| Призначення | Зерно і Крупа і Силос |
| Рекомендовані зони вирощування | Степ і Лісостеп і Полісся |
| Стійкість до полягання | 6 балів |
| Стійкість до ураження основними хворобами | 7 балів |
| Стійкість до ураження шкідниками | 7 балів |
| Тип гібриду | Трьохлінійний |
| Тип зерна | Кременистий |
| ФАО | 210 |
| Холодостійкість | 5 балів |