Насіння кукурудзи РАМ 1023
2 800 грн
- Наявність: Є на складі
- Код товара: 101764
Доступні опції
Оплата товару
✓ Накладений платіж ✓ Готівковий розр. ✓ Безготівковий розр. ✓ Переказ
Доставка по Україні
✓ Нова Пошта ✓ Самовивіз ✓ Наш транспорт
Опис
Кукурудза РАМ 1023 - це трилінійний середньоранній гібрид кукурудзи (ФАО 230) - невибагливий до умов вирощування, стійкий до стресів, вилягання та хвороб. Добре реагує на покращення умов вирощування. Дуже стабільний, ранньостиглий, з високим потенціалом врожайності. Відрізняється прискореною вологовіддачею при дозріванні зерна.
- Виробник: компанія «Степова» (Оригінатор: ТОВ "НДІ аграрного бізнесу").
- Група стиглості: Середньоранній (ФАО 230)
- Тип гібриду: Трилінійний
- Зони вирощування: Степ, Лісостеп, Полісся
- Напрямок використання: Зерно
Характеристики кукурдзи РАМ 1023
| Характеристики (найменування) гібрида кукурудзи РАМ 1023 | Показники та оцінки характеристик (при max 9 балах) |
| Групи стиглості | Середньоранній |
|
Показник ФАО |
230 |
|
Тип гібрида |
Трилінійний |
| Напрямок (тип використання) |
Зерно |
| Потенціал врожайності сухого зерна (ц / га) |
115-125 |
| Висота рослини (см) |
240-260 |
|
Стержень |
Червоний |
| Висота кріплення качана (см) |
80-90 |
| Довжина качана (см) |
22-24 |
| Кількість рядів зерен (шт.) |
14-16 |
| Кількість зерен в ряду (шт.) |
30-34 |
| Тип зерна | зубовидний, помаранчево-червоного кольору |
| Маса 1000 шт. зерна (грамів) |
260-280 |
| Стійкість до вилягання |
9 |
| Посухостійкість |
9 |
| Стійкість до основних шкідників |
8 |
| Толерантність до основних хвороб |
9 |
Щоб купити кукурудзу РАМ 1023, зателефонуйте нам: ☎ (050) 677-03-86, ☎ (097) 182-63-86
Відгуки
| Насіння кукурудзи | |
| Вага 1000 зерен | 260-280 г |
| Висота | 240-260 см |
| Висота кріплення качана | 80-90 см |
| Група стиглості | Середньоранній |
| Довжина початка | 22-24 см |
| Зерен в ряду | 30-34 шт |
| Колір зерна | Помаранчево-червоне |
| Колір стрижня качана | Червоний |
| Посухостійкість | 9 балів |
| Потенційна врожайність | 115-125 ц/га |
| Призначення | Зерно |
| Рекомендовані зони вирощування | Степ і Лісостеп і Полісся |
| Стійкість до полягання | 9 балів |
| Стійкість до ураження основними хворобами | 9 балів |
| Стійкість до ураження шкідниками | 8 балів |
| Тип гібриду | Трьохлінійний |
| Тип зерна | Зубовидний |
| ФАО | 230 |