Насіння кукурудзи РАМ 1033 (ФАО 180)
3 250 грн
- Наявність: Є на складі
- Код товара: 101873
Доступні опції
Оплата товару
✓ Накладений платіж ✓ Готівковий розр. ✓ Безготівковий розр. ✓ Переказ
Доставка по Україні
✓ Нова Пошта ✓ Самовивіз ✓ Наш транспорт
Опис
Кукурудза РАМ 1033 (ФАО 180) - гібрид невибагливий до умов вирощування, стійкий до стресів, вилягання та хвороб. Добре реагує на покращення умов вирощування. Дуже стабільний, ранньостиглий, з високим потенціалом врожайності. Відрізняється прискореною вологовіддачею при дозріванні зерна.
- Виробник: ТОВ “НДІ Аграрного бізнесу”. Занесений в Державний реєстр сортів рослин України у 2016 році
- Група стиглості: Ранньостиглий (ФАО 180)
- Тип гибрида: Трилінійний
- Зони вирощування кукурудзи РАМ 1033: Степ, Лісостеп, Полісся
- Напрямок використання: Зерно
- Передзбиральна густота рослин тис. шт./га: Степ 55-60 Лісостеп 70-75 Полісся 75-80
Характеристики кукурдзи РАМ 1033
| Характеристики (найменування) гібрида кукурудзи РАМ 1033 | Показники та оцінки характеристик (при max 9 балах) |
| Групи стиглості | Ранньостиглий |
|
Показник ФАО |
180 |
| Напрямок (тип використання) |
Зерно |
| Потенціал врожайності сухого зерна (ц / га) |
110 |
| Висота рослини (см) |
250-280 |
|
Стебло |
Не кущиться. На головному стеблі - 14 листків |
| Качан | Конусно-циліндричної форми |
| Довжина качана (см) |
23-26 |
| Кількість рядів зерен (шт.) |
12-14 |
| Кількість зерен в ряду (шт.) |
32-34 |
| Тип зерна | Зубовидний, жовтого кольору |
| Маса 1000 шт. зерна (грамів) |
260-280 |
| Стійкість до вилягання |
9 |
| Посухостійкість | 8 |
| Стійкість до основних шкідників |
9 |
| Толерантність до основних хвороб |
9 |

Щоб купити кукурудзу РАМ 1033, зателефонуйте нам:
☎ (050) 677-03-86, ☎ (097) 182-63-86
Відгуки
| Насіння кукурудзи | |
| Вага 1000 зерен | 260-280 г |
| Висота | 260-280 см |
| Висота кріплення качана | 90 см |
| Група стиглості | Ранньостиглий |
| Довжина початка | 23-26 см |
| Зерен в ряду | 32-34 шт |
| Колір зерна | Жовте |
| Посухостійкість | 8 балів |
| Потенційна врожайність | 110 ц/га |
| Призначення | Зерно |
| Рекомендовані зони вирощування | Степ і Лісостеп і Полісся |
| Стійкість до полягання | 9 балів |
| Стійкість до ураження основними хворобами | 9 балів |
| Стійкість до ураження шкідниками | 9 балів |
| Тип гібриду | Трилінійний |
| Тип зерна | Зубовидний |
| ФАО | 180 |