Насіння кукурудзи РАМ 1333
3 250 грн
- Наявність: Є на складі
- Код товара: 101761
Доступні опції
Оплата товару
✓ Накладений платіж ✓ Готівковий розр. ✓ Безготівковий розр. ✓ Переказ
Доставка по Україні
✓ Нова Пошта ✓ Самовивіз ✓ Наш транспорт
Опис
Кукурудза PAM 1333 - це трилінійний ранньостиглий гібрид (ФАО 180) - невибагливий до умов вирощування, стійкий до стресів, вилягання та хвороб. Добре реагує на покращення умов вирощування. PAM 1333 має сухі обгортки при дозріванні і добре виражену ремонтантантність. Стабільний, ранньостиглий, з високим потенціалом врожайності для своєї групи стиглості. Відрізняється прискореною вологовіддачею при дозріванні зерна. Невисокорослий посухостійкий гібрид з потужною кореневою системою.
- Виробник: компанія «Степова» (Оригінатор: ТОВ "НДІ Аграрного бізнесу").
- Група стиглості: Ранньостиглий (ФАО 180)
- Тип гібриду: Трилінійний
- Зони вирощування: Степ, Лісостеп, Полісся
- Напрямок використання: зерно
Характеристики кукурдзи РАМ 1333
| Характеристики (найменування) гібрида кукурудзи РАМ 1333 | Показники та оцінки характеристик (при max 9 балах) |
| Групи стиглості | Ранньостиглий |
|
Показник ФАО |
180 |
|
Тип гібрида |
Трилінійний |
| Напрямок (тип використання) |
Зерно |
| Потенціал врожайності сухого зерна (ц / га) |
115-125 |
| Висота рослини (см) |
200-220 |
|
Стебло |
Не схильний до кущіння, на головному стеблі 14 листків |
| Висота кріплення качана (см) |
60-65 |
| Качан | слабоконусовидний |
| Довжина качана (см) |
20-22 |
| Кількість рядів зерен (шт.) |
14-16 |
| Кількість зерен в ряду (шт.) |
35-40 |
| Тип зерна | Зубовидний, помаранчево-червоного кольору |
| Маса 1000 шт. зерна (грамів) |
260-280 |
| Стійкість до вилягання |
9 |
| Посухостійкість |
9 |
| Стійкість до основних шкідників |
9 |
| Толерантність до основних хвороб |
9 |
Щоб купити кукурудзу РАМ 1333, зателефонуйте нам: ☎ (050) 677-03-86, ☎ (097) 182-63-86
Відгуки
| Насіння кукурудзи | |
| Вага 1000 зерен | 260-280 г |
| Висота | 200-220 см |
| Висота кріплення качана | 60-65 см |
| Група стиглості | Ранньостиглий |
| Довжина початка | 20-22 см |
| Зерен в ряду | 35-40 шт |
| Колір зерна | Помаранчево-червоне |
| Колір стрижня качана | Червоний |
| Посухостійкість | 9 балів |
| Потенційна врожайність | 115-125 ц/га |
| Призначення | Зерно |
| Рекомендовані зони вирощування | Степ і Лісостеп і Полісся |
| Стійкість до полягання | 9 балів |
| Стійкість до ураження основними хворобами | 9 балів |
| Стійкість до ураження шкідниками | 9 балів |
| Тип гібриду | Трьохлінійний |
| Тип зерна | Зубовидний |
| ФАО | 180 |