Насіння кукурудзи РАМ 8143
3 250 грн
- Наявність: Є на складі
- Код товара: 101766
Доступні опції
Оплата товару
✓ Накладений платіж ✓ Готівковий розр. ✓ Безготівковий розр. ✓ Переказ
Доставка по Україні
✓ Нова Пошта ✓ Самовивіз ✓ Наш транспорт
Опис
Кукурудза РАМ 8143 - гібрид кукурудзи відрізняється високою комплексною стійкістю до хвороб, вилягання і високорентабельним насінництвом. Особливістю гібрида є широка екологічна пластичність. Дає високі врожаї зерна. Добре реагує на внесення мінеральних добрив.
- Виробник: компанія «Степова» (Оригінатор: ТОВ "НДІ аграрного бізнесу")
- Група стиглості: Середньоранній (ФАО 260)
- Тип гибрида: Простий модифікований
- Зони вирощування кукурудзи РАМ 8143: Степ, Лісостеп, Полісся
- Напрямок використання: зерно
- Передзбиральна густота рослин тис. шт./га: Степ 45-55 Лісостеп 60-65 Полісся 65-75
Характеристики кукурдзи РАМ 8143
| Характеристики (найменування) гібрида кукурудзи РАМ 8143 | Показники та оцінки характеристик (при max 9 балах) |
| Групи стиглості | Середньоранній |
|
Показник ФАО |
260 |
| Напрямок (тип використання) |
Зерно |
| Потенціал врожайності сухого зерна (ц / га) |
110-130 |
| Висота рослини (см) |
240-270 |
|
Стебло |
Не схильний до кущіння, на головному стеблі 15-16 листків |
| Качан | Конусно-циліндричної форми |
| Довжина качана (см) |
23-25 |
| Кількість рядів зерен (шт.) |
14-16 |
| Кількість зерен в ряду (шт.) |
36-42 |
| Тип зерна | Зубоподібне, жовто-помаранчевого кольору |
| Маса 1000 шт. зерна (грамів) |
300-330 |
| Стійкість до вилягання |
9 |
| Посухостійкість |
9 |
| Стійкість до основних шкідників |
8 |
| Толерантність до основних хвороб |
8 |
Щоб купити кукурудзу РАМ 8143, зателефонуйте нам: ☎ (050) 677-03-86, ☎ (097) 182-63-86
Відгуки
| Насіння кукурудзи | |
| Вага 1000 зерен | 300-330 г |
| Висота | 240-270 см |
| Висота кріплення качана | 70 см |
| Група стиглості | Середньоранній |
| Довжина початка | 23-25 см |
| Зерен в ряду | 36-42 шт |
| Колір зерна | Жовто-помаранчеве |
| Колір стрижня качана | Червоний |
| Посухостійкість | 9 балів |
| Потенційна врожайність | 110-130 ц/га |
| Призначення | Зерно |
| Рекомендовані зони вирощування | Степ і Лісостеп і Полісся |
| Стійкість до полягання | 9 балів |
| Стійкість до ураження основними хворобами | 8 балів |
| Стійкість до ураження шкідниками | 8 балів |
| Тип гібриду | Простий модифікований |
| Тип зерна | Зубовидний |
| ФАО | 260 |