Насіння кукурудзи Шквал
3 250 грн
- Наявність: Є на складі
- Код товара: 101872
Доступні опції
Оплата товару
✓ Накладений платіж ✓ Готівковий розр. ✓ Безготівковий розр. ✓ Переказ
Доставка по Україні
✓ Нова Пошта ✓ Самовивіз ✓ Наш транспорт
Опис
Кукурудза Шквал (ФАО 270) - відмінністю гібрида є досить висока вологовіддача. Відмінна стійкість до посухи та основних хвороб і шкідників. Добре реагує на покращення умов вирощування. Висока стабільність врожаю зерна.
- Виробник: ТОВ “НДІ Аграрного бізнесу”. Занесений в Державний реєстр сортів рослин України у 2020 році
- Група стиглості: Середньоранній (ФАО 270)
- Тип гибрида: Простий модифікований
- Зони вирощування кукурудзи Шквал: Степ, Лісостеп, Полісся
- Напрямок використання: Зерно
- Передзбиральна густота рослин тис. шт./га: Степ 55-60 Лісостеп 70-75 Полісся 75-80
Характеристики кукурдзи Шквал
| Характеристики (найменування) гібрида кукурудзи Шквал | Показники та оцінки характеристик (при max 9 балах) |
| Групи стиглості | Середньоранній |
|
Показник ФАО |
270 |
| Напрямок (тип використання) |
Зерно |
| Потенціал врожайності сухого зерна (ц / га) |
100-130 |
| Висота рослини (см) |
260-290 |
|
Стебло |
Слабо кущиться. На головному стеблі - 15-16 листків |
| Качан | Слабоконусоподібноъ форми |
| Довжина качана (см) |
20-22 |
| Кількість рядів зерен (шт.) |
14-16 |
| Кількість зерен в ряду (шт.) |
38-42 |
| Тип зерна | Зубовидний, жовтого кольору |
| Маса 1000 шт. зерна (грамів) |
290-330 |
| Стійкість до вилягання |
9 |
| Посухостійкість | 9 |
| Стійкість до основних шкідників |
8 |
| Толерантність до основних хвороб |
9 |

Щоб купити кукурудзу Шквал, зателефонуйте нам:
☎ (050) 677-03-86, ☎ (097) 182-63-86
Відгуки
| Насіння кукурудзи | |
| Вага 1000 зерен | 290-330 г |
| Висота | 260-290 см |
| Висота кріплення качана | 100 см |
| Група стиглості | Середньоранній |
| Довжина початка | 20-22 см |
| Зерен в ряду | 38-42 шт |
| Колір зерна | Жовте |
| Посухостійкість | 9 балів |
| Потенційна врожайність | 100-130 ц/га |
| Призначення | Зерно |
| Рекомендовані зони вирощування | Степ і Лісостеп і Полісся |
| Стійкість до полягання | 9 балів |
| Стійкість до ураження основними хворобами | 9 балів |
| Стійкість до ураження шкідниками | 8 балів |
| Тип гібриду | Простий модифікований |
| Тип зерна | Зубовидний |
| ФАО | 270 |